یکشنبه ۲۹ دی سال ۱۳۹۸

موبد زرتشتی بدن خود را به دانشگاه علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی تهران اهدا کرد

 مهندس مهربان فیروزگری، موبد فرهیخته‌ی هازمان زرتشتی، پیکر خود را در راستای دانش‌اندوزی و پرورش متخصصان گروه پزشکی به تالارهای تشریح علوم پزشکی دانشگاه آزاد پیش‌کش کرد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران (19 امردادماه 1398 خورشیدی)، در نشستی با باشندگی (:حضور) دکتر سیدعلی ابطحی، رییس دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران، معاونان، روسای دانشکده‌ها و برخی مدیران از مهندس مهربان فیروزگری، داوطلب اهدای جسد به دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران سپاسداری کردند.

دکتر ابطحی در این نشست همراه با آرزوی سلامتی و طول عمر برای مهندس فیروزگری گفت: «اهدای جسد رفتار حسنه‌ای است و هر بار که دانشجویان علمی می‌آموزند و در عمل پیاده می‌کنند، اثر خیر آن برای متوفی باقی خواهد ماند.»

وی در ادامه افزود: «افرادی که برای این امر پیش قدم می‌شوند، درک بزرگی دارند و با نیت خوش خود، سندی زنده برای خانواده خود می‌باشند.»

رییس دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران گفت: «عمل اهدای جسد به ارتقای آموزشی دانشجویان علوم پزشکی بسیار کمک می‌کند و نشان از روشنفکری و تفکر وسیع اهدا کننده دارد.»

دکتر ابطحی در پایان از نقش موثر روابط عمومی و رسالت این بخش در ارتباط با مخاطبان نیز سپاسداری کرد که باعث ایجاد این پیوند و عمل پسندیده شد.

در ادامه‌ی این مراسم مهندس مهربان فیروزگری فرزند خدامراد در کمال صحت و سلامت جسد خود را بعد از مرگ برای آموزش دانشجویان به دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران پیش‌کش کرد.

مهربان فیروزگری، هفتمین داوطلب اهدای پیکر به این دانشگاه است که از طریق تارنمای روابط عمومی اقدام به ثبت درخواست خود کرد.

 


پیام یا سوال خود را برایمان بفرستید

پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.*

*