دوشنبه ۱۱ فروردین سال ۱۳۹۹

تن فروشی و فحشا در آگهی‌های سایت‌های پر بازدید تبلیغاتی

 

از معروفیت تا سو استفاده جنسی از زنان و دختران جوان

چندی است در سایت‌های تبلیغاتی آگهی مدلینگ  پرستار کودک و امور منزل با دستمزد و هزاران آب رنگ اغوا کننده ولی دلیل این امر چیست ? 

حس کنجکاوی قلیان میکند  دو سه تماس میگیریم به تبلیغ مدلینگ  مبلغ 3 م تومان دستمزد پروژه ای و برای مدلینگ لباس زیر 

ولی کنجکاوی من به اینجا ختم نمیشود شخصی را که قد بلند دارد که شبیه مدل هاست و حدود 21 سال دارد را میفرستم که ببینم قضیه 15 روز 3 م تومان برای چهار تا عکس چیست ? بعد از مراجعه فرد مذکور وارد دفتری میشود که  آتلیه عکاسی مدلینگ  است یک  مرد درحال عکس از یک خانوم نیمه برهنه !

برای مصاحبه به دفتر مدیر پروژه مراجعه میکند از او میپرسد که آیا شما با شغل مدلینگ مشکل ندارید ? تایمش 14، 15 روزه حقوق و ایاب و ذهاب با ماست فقط یک خانم راحت که مطلقه باشد زیاد مشکل نداشته با روابط  برای کار ما مناسب است ما تصویر از بدن شما میگیریم  ما با افراد بسیاری در ارتباط هستیم اگر علاقه دارید به معروفیت و توانمند هستید ما با شما همکاری میکنیم امکان این وسطها یک رابطه ای هم ما بین ما سایرین برقرار بشه .

فقط جای سوال هست در جایی مثل سایت تبلیغات که همه چیز زیر نظر هست مخصوصا  سایت هایی که میلیون‌ها بازدید در روز داردچرا نظارتی در مورد تن فروش و سایر آگهی‌های این چنینی نمیشود ?

متاسفانه آگهی با درج پرستار کودک و امور منزل هم از نوع آگهی هستند که فرد برای  پیدا کردن تن فروشان خود اقدام به درج آگهی‌های پرت با کلید واژه‌های کودک بدون مادر ، پرستار شبانه روزی ، امور منزل شبانه روزی ، مجرد هستم ، در آگهی‌های مربوط به مدلینگ از عنوان بدون تصویر و پروژه بین المللی ، لباس زیر و بسیاری از عنوان‌های دیگر استفاده میکنند .

چرا باید فساد و فحشا و تن فروشی در قالب آگهی در سایت هایی که هزاران نفر در آن به کسب و کار مشغول هستند درج شود ? مگر کار بجایی رسید فحشا و تن فروشی جز مشاغل شده است ? در زیر پوست این شهر چه بر سر زنها نمی‌افتد 


پیام یا سوال خود را برایمان بفرستید

پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی می باشد.*

*